Zjednodušená verze webu Vymezení Pardubického kraje

Kampaň NEPETUJ

6.9.2018

banner-nepetuj.jpg

Zapojte se s námi do kampaně #Nepetuj!

Není nám lhostejné životní prostředí a stále narůstající náklady za svoz odpadů, proto jsme se rozhodli, že se staneme partnerem ekologické kampaně #Nepetuj a pokusíme se o změnu.

Co má kampaň za cíl?
Hlavní myšlenkou kampaně je snížit produkci jednorázových PET lahví a zároveň jít ostatním lidem příkladem. Například tím, že si zakoupíte lahev na více použití, nebo samotnou PET lahev několikrát naplníte.

Jak se zapojit do kampaně?

Pro každého zájemce máme na úřadě přichystány etikety #Nepetuj, které si můžete bezplatně vyzvednout, nalepit na svoji lahev a jít příkladem svému okolí. Poté je možné načíst QR kód z etikety a na webu www.nepetuj.cz zapsat počet naplnění lahve.
Díky tomu budeme schopni světu říci, kolik jste vy, naši občané, ušetřili PET lahví.

Proč se zapojit?

Každý z nás může ovlivnit to, co po něm zůstane dalším generacím. Kampaň #Nepetuj může být jednou z cest, jak jen nečinně nepřihlížet globálnímu problému.

Co získám zapojením do kampaně?

Kromě dobrého pocitu z toho, že podpoříte životní prostředí, se můžete registrací své etikety zapojit do soutěže o věcné ceny od partnerů kampaně #Nepetuj. Více informací naleznete na webu www.nepetuj.cz.

Informační SMS

17. 11. Mahulena, Den studentů

Zítra: Romana

Jak se Vám líbí videoprezentace naší obce?
a) Moc pěkné

b) Ujde to

c) Hrůza

d) Natočil(a) bych lepší

Doporučil/a byste svým přátelům a známým odjinud, aby se přistěhovali do Lukavice?
a) určitě ano

b) spíše ano