Úvod > Obec > Aktuality > Obnovení autobusové dopravy

Obnovení autobusové dopravy

11.5.2020

Pardubický kraj informuje, že s platností od pondělí 11. května 2020 budou jízdní řády autobusové veřejné dopravy Pardubického kraje vraceny zpět k plnému provozu standardního školního roku.

Na některých spojích sice může dojít ještě k dílčímu omezení provozu. Nicméně i na těchto spojích bude provoz spuštěn nejpozději od 25.5.2020. Jedná se zejména o spoje, jejichž provoz zajišťují autobusy ze sousedních krajů, které uvolňují omezení jízdních řádů až od 25.5.2020. Jízdní řády autobusových linek, které ještě nebudou od pondělí 11.5.2020 zajištěné v plném rozsahu, budou během dneška či zítřka zaslané dotčeným obcím na trase.

Jízdní řády budou po jejich zpracování dopravním úřadem a Celostátním informačním systémem také k dispozici i na veřejných portálech (např. IDOS).