Dny prevence zdraví v Lukavici
Návrh jízdních řádů veřejné linkové osobní dopravy
7 8 9
DUO ŤUK
Noc světlušek - přeložena na 11.11.2022
Noc světlušek - přeloženo na 11.11.2022
14 15 16
Informace o zřízení datové schránky od 1.1.2023 pro podnikající fyz.os. nebo pro práv.osob
Předvánoční setkání seniorů
Místní knihovna informuje

Úvod > Obec > Aktuality > Výzva Pardubického kraje k předkládání žádostí o podporu v roce 2021

Výzva Pardubického kraje k předkládání žádostí o podporu v roce 2021

25.1.2021

Pardubický kraj – Rada Pardubického kraje vyhlásila usnesením (č. R/144/21 ze dne 18.01.2021) dotační program: „Program podpory kultury a památkové péče v Pardubickém kraji na rok 2021, Podprogram 3 – Podpora památkové péče“. Žádosti podávají žadatelé (vlastníci) přímo na Pardubický kraj. V letošním roce lze podat žádosti: doporučenou poštou, elektronicky nebo do datové schránky Pardubického kraje.

Potřebné informace, podmínky a příslušné formuláře najdete na internetových stránkách Pardubického kraje (viz odkaz níže). Důležité je pročíst úplné znění podprogramu: „Podprogram 3 – Podpora památkové péče“.

Pardubický kraj - Dotační programy probíhající (pardubickykraj.cz)

V rámci podporované oblasti je nadále možno žádat v rámci tří podprogramů:

1. Podprogram A – Stavební obnova kulturních památek
  2. Podprogram B – Restaurování kulturních památek a jejich uměleckých nebo uměleckořemeslných součástí
  3. Podprogram C – Zachování a obnova drobných objektů památkového charakteru – místního významu, neevidovaných v ÚSKP ČR, za využití tradič. materiálů a technologii (např. obnova božích muk, smírčích kamenů, kapliček, křížků apod.).

Poznámka: Žadatel může na jednu památku podat pouze jednu žádost do podprogramu A a jednu žádost do podprogramu B. Věnujte pozornost (v daném podprogramu A, B a C) uvedené minimální finanční výši poskytnuté dotace, povinné spoluúčasti žadatele a uvedeným dokladům, které je žadatel povinen přiložit k žádosti o dotaci.

Žádosti lze podávat v termínu od 01.03.2021 do 31.03.2021

Ing. Iveta Hoffmannová, referent oddělení územního plánování a památkové péče