Úvod > Obec > Aktuality > Nabídka práce

Nabídka práce

29.9.2015

LÍŠNICKÁ a.s. hledá do svých provozoven v Líšnici a v Pastvinách ošetřovatele/lky skotu, dojiče/čky a stájné do živočišné výroby na plný nebo zkrácený pracovní úvazek, dvousměnný provoz. Nabízí 70,- Kč hodinovou mzdu + možné příplatky a ohodnocení za kvalitu práce, příspěvek na stravování. Požaduje kladný vztah ke zvířatům, pracovitost a spolehlivost.U profese stájný je třeba ŘP sk. T, Nástup možný ihned.

e-mail: ekonom@lisnicka.cz

Informace o dalších nabídkách práce :

Pravidelně aktualizovaný přehled nabídek práce nově i na portálu našeho města!

Na portálu obce byla spuštěna nová služba nabízející ucelený komplexní přehled pracovních nabídek z naší obce a jejího nejbližšího okolí. Pracovní nabídky se týkají jak hlavního, tak vedlejšího pracovního poměru, brigád a nezapomíná se zde ani na nabídky práce pro osoby se zdravotním postižením. V nové sekci najdete také aktuality z trhu práce, právního rádce, a k dispozici jsou zde i kontaktní údaje na Úřad práce. Přehled nabídek zaměstnání je několikrát denně aktualizovaný.

Pracovní nabídky jsou dodávány největším pracovním portálem v České republice Prace.cz a jsou zde zahrnuty i vybrané nabídky z Úřadu práce z našeho regionu.

Najdete je na webu www.obeclukavice.cz v sekci Obecní úřad pod odkazem „Nabídka práce v regionu“.

27. 2. Alexandr

Zítra: Lumír

Očkovací centrum v Orlickoústecké nemocnici
Ombudsman dětem a náctiletým