Úvod > Obec > Aktuality > SRAZ RODÁKů 4.6.2022

4.6.2022

banner.jpg

Sraz rodáků

Obec Lukavice si Vás dovoluje pozvat na Sraz rodáků a přátel obce Lukavice, který se koná 4. června 2022.

Schválně zmiňuji „a přátel obce“. Někdo totiž bere název Sraz rodáků doslovně a říká, že pokud se v obci nenarodil, pozvánka pro něj neplatí. Je nesmysl hrát si na takové puntíčkářství, při srazu, který se pořádá jednou za 20 let se na shledání těší nejen ti, co se zde narodili, ale i ti kteří zde pracovali, bydleli nebo bydlí, zkrátka všichni, kteří mají k Lukavici nějaký vztah.

Pokud potřebujete tištěnou pozvánku pro své příbuzné či známe, stavte se pro ni na obecním úřadě. Přípravný výbor se snažil dohledat co se dalo, ale počítáme s tím, že v rodinách si pozvání vyřídíte ústně nebo si pozvánku vyzvednete. Najdete ji i zde níže. Vzhledem k termínu přihlášení oběda, který je do pátku 13. května, prosíme o včasné předání pozvánky.

Šikovní lukaváci, kteří mají zájem vystavovat ve škole své ruční práce nebo „něco“ (vyšívání, paličkování, pečení, malování, kování atd.) domluvte se prosím na obecním úřadě – tel. 465 618 355, abychom mohli připravit odpovídající prostory. Věci je třeba donést do školy do pondělí 30. května.

Možná jste zaregistrovali, že uklízíme a natíráme o sto šest. S prosbou o úklid všeho nevzhledného prosíme i vás. Ukliďte prosím především staré vraky, kterých je v obci bezpočet, ale i další nevzhledná zákoutí. Obcí bude projíždět vláček a bylo by škoda, kdyby návštěvníci obce odjížděli se „smíšenými“ dojmy.

Jak jste se mohli v pozvánce dočíst, na polní mši pojede z horního konce (od kapličky) autobus, který zájemce po mši odveze k sokolovně.

Na shledání 4. června se těší přípravný výbor

pozvánka sraz rodáků1.jpg