Úvod > Obec > Aktuality > Uklízíme s mladými myslivci v Lukavici 22.9.2018

Uklízíme s mladými myslivci v Lukavici 22.9.2018

22.9.2018

Přijďte pomoc dětem z kroužku Mladý myslivec a ochránce přírody při úklidu Poldru a Mostisk v Lukavici a pomůžete nejen přírodě, ale i sobě.
Prosím zaregistrujte se k úklidu na https://www.uklidmecesko.cz/event/19176/.
Registrace není povinná, ale slouží pro náš lepší přehled a pro registrované budou zajištěny rukavice, pro všechny budou zajištěny pytle na odpadky.

Sraz na autobusové zastávce Lukavice dolní (pod kostelem) v sobotu 22. září 2018 ve 14 hodin.   POZOR !!! Změna termínu, úklid proběhne o týden později oproti původně ohlášenému termínu.     Pak se přesuneme směrem k Poldru a Mostiskům a úklid potrvá asi do 18 hodin.

S sebou si vezměte dobrou náladu, pracovní rukavice a pevnou obuv. Úklid proběhne pod organizací Václava Barneta.

Více informací také na: BarnetVa@seznam.cz

Ukliďme svět, ukliďme Česko je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na území celé České republiky (a dokonce na pár místech mimo ni). Jejím cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek.

Během Celosvětového úklidového dne, který se bude konat 15. září 2018, se milióny lidí ve 134 zemích postaví proti globálnímu problému s odpady tím, že uklidí silnice, parky, pláže, lesy, řeky…. Tisíce komunit budou fungovat jako jedna „zelená vlna“, která se potáhne od Nového Zélandu po Havaj. Zapojí se i Česká republika.

Do Celosvětového úklidového dne se může zapojit úplně každý. O jednotlivců přes skupiny, instituce, školy, firmy, spolky až po města a obce. Na stránce http://www.svetovyuklid.cz/ je podrobný návod, jak se zapojit, stát se dobrovolníkem, organizovat úklid či například akci mediálně podpořit.
Více info na uklidmecesko.cz

28. 2. Lumír

Zítra: Bedřich

Očkovací centrum v Orlickoústecké nemocnici